Pozew w pięciu krokach w pełni online.

Otrzymasz dokumenty gotowe do złożenia w sądzie wraz z gwarancją poprawności.


Załóż konto

Zakładając konto, otrzymasz dostęp do nowoczesnego, bezpiecznego serwisu, na którym będziesz zarządzać swoją sprawą. Poza dostępem do procesu przygotowania pozwu otrzymujesz od nas darmową konsultację telefoniczną, w czasie której nasz specjalista odpowie na wszystkie Twoje pytania.


Uzupełnij dane

Zadamy Ci pytania, aby dostosować pozew do Twoich indywidualnych potrzeb. Poprosimy Cię o podanie wyłącznie takich danych, których sąd wymaga do umieszczenia w pozwie rozwodowym. Gwarantujemy Ci pełną dyskrecję: nigdy nie udostępnimy Twoich danych innej osobie i firmie, nie będziemy prowadzili żadnej akcji marketingowej bez Twojej wyraźnej zgody. Wysyłając powiadomienia będziemy korzystali z podanego przez Ciebie adresu mailowego, a jeśli będziemy chcieli z Tobą porozmawiać telefonicznie, to najpierw uzgodnimy z Tobą dogodny i bezpieczny dla Ciebie termin.


Zapłać i wyślij do weryfikacji

Po uzupełnieniu wszystkich danych i opłaceniu pozwu przydzielony Ci Opiekun Sprawy zweryfikuje podane przez Ciebie informacje. Sprawdzi kompletność danych, a w razie potrzeby wprowadzi poprawki redakcyjne. Skontaktuje się z Tobą w przypadku, gdy niezbędne okaże się wprowadzenie korekt lub podanie dodatkowych informacji.


Otrzymaj gotowy pozew

Otrzymasz od nas pozew z gwarancją poprawności formalnej. W pozwie możesz wprowadzić dowolną ilość zmian, z których każda zostanie przez nas sprawdzona. Możesz też w dowolnym momencie konsultować z nami swoją sprawę. Będziemy wprowadzać korekty i udzielać odpowiedzi na Twoje pytania tak długo, aż wspólnie uznamy, że pozew przyjął ostateczną i zgodną z Twoimi potrzebami formę.


Złóż pozew w sądzie

Pozew przygotowany wspólnie z Legeli jest gotowy do przedstawienia w sądzie. Doradzimy Ci, w jaki sposób złożyć pozew i jakie dokumenty dodatkowe powinny się w nim znaleźć. Gwarantujemy Ci poprawność formalną lub zwrot pieniędzy.

Bezpłatna konsultacja